Promocja!

PIESEK INTERAKTYWNY

(2 opinie klienta)

700.00

Super Robopies zdalnie sterowany to zabawka XXI wieku, która pozwala na programowanie i sterowanie za pomocą pilota oraz reagowanie na komendy głosowe i dotyk. Zabawka posiada 7 niesamowitych funkcji, takich jak chodzenie, tańczenie, wykonywanie sztuczek cyrkowych, regulację głośności oraz możliwość ręcznego programowania. Robo Piesek jest idealnym towarzyszem dla dzieci, które marzą o posiadaniu własnego zwierzaka i pobudza ich kreatywność oraz rozwój. Zabawa z nim to także inspiracja do rozwijania aktywności ruchowej, umysłowej i emocjonalnej. Zabawka jest zasilana przez 4 baterie AA 1.5V, a pilot przez 2 x AAA 1.5V.

Kategoria:

Opis

Super Robopies Zdalnie Sterowany z serii Funny Toys for Boys to zabawka, która przenosi zabawę na nowy poziom. Ten niezwykły robot jest programowalny i można nim sterować za pomocą pilota, ale także reaguje na komendy głosowe i dotyk! Dzięki 7 niesamowitym funkcjom, Robo Piesek odpowie na komendy „siad”, „leż”, „tańcz”, „proś” i „pompki” oraz wiele innych.

Robot jest idealnym zamiennikiem dla dziecka marzącego o posiadaniu własnego zwierzaka. Pobudza kreatywność dziecka i wpływa na jego rozwój. Robo Piesek naśladuje rzeczywistość i dzięki możliwości programowania zachowuje się jak prawdziwy piesek. Zabawa z nim przyczynia się do rozbudzenia aktywności ruchowej, umysłowej i emocjonalnej dziecka.

Robot jest również świetną zabawką dla całej rodziny. Dorosły może bawić się z dzieckiem, co zacieśni relacje i stworzy poczucie bezpieczeństwa. Robo Piesek jest zasilany 4 bateriami AA 1.5V a pilot 2 x AAA 1.5V

Nie czekaj i spraw swojemu dziecku niezwykłą frajdę z Robo Pieskiem!

2 opinie dla PIESEK INTERAKTYWNY

  1. Adam

    Kupiłem Robo Pieska dla mojego syna i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Mój syn jest zachwycony, robot jest bardzo interaktywny i posiada wiele funkcji, takich jak reakcja na komendy głosowe, chodzenie, tańczenie, wykonywanie sztuczek cyrkowych itp. Pilot jest łatwy w obsłudze, a regulacja głośności jest bardzo przydatna. Zabawka ta pobudza kreatywność mojego syna i jest świetnym sposobem na rozwijanie jego umysłu i emocji. Polecam Robo Pieska każdemu, kto szuka zabawki dla swojego dziecka.

  2. Daniel M

    Jako klient, który kupił Super Robopies Zdalnie Sterowany z serii Funny Toys For Boys, jestem bardzo zadowolony z tej zabawki. Robot jest nie tylko programowalny i można nim sterować za pomocą pilota, ale także reaguje na komendy głosowe i dotyk, co daje wiele możliwości zabawy. Mój syn jest zachwycony możliwością wykonywania przez robota różnych sztuczek i tańców. Zabawka jest trwała i dobrze wykonana, a baterie wystarczają na długo. Gorąco polecam tę zabawkę dla każdego dziecka, które marzy o posiadaniu własnego robota-pieska.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *